MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM

Wydarzyło się ...

Rekrutacja 2024/2025

ZSA

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi chłopcy podczas etapu grupowego w siatkówkę szkół ponadpodstawowych w ramach Licealiady 2019. Zawody rozegrane zostały na naszej szczęśliwej sali gimnastycznej, a nasza drużyna zajęła 1 miejsce w grupie uzyskując awans do wielkiego finału. Gratulacje chłopaki!!!

IMG 1184  IMG 1205

IMG 1197  IMG 1195

IMG 1194  IMG 1193

IMG 1187  IMG 1208

Najwcześniej bo 25 lutego 2019 r. rywalizację zaczęła grupa A, której gospodarzem został ZSA w Klementowicach. Do Klementowic przyjechały dwie szkoły z Puław, a mianowicie II LO i IV LO. Pierwszy mecz nasi siatkarze gładko wygrali 2-0  (25-10, 25-11) z IV LO w Puławach. Kluczem do zwycięstwa była perfekcyjna zagrywka całego naszego zespołu. W drugim meczu było znacznie ciężej. Pierwszy set wygrany 25-20 nasi chłopcy zdominowali dopiero w końcówce. W drugim secie punkty zdobywały drużyny seriami. Prowadziliśmy 8-2, a po chwili było już 8-8. Ponownie odskoczyliśmy na 13-8 by po chwili na tablicy wyników pojawił się wynik 13-16 dla przeciwnika. Przy stanie 18-18 ponownie odskoczyliśmy na 23-18, przeciwnik doszedł na 23-22 ale na więcej nie pozwoliliśmy popularnej „dziewiątce”. Kolejne 2 punkty padły łupem naszej drużyny i ostatecznie wygraliśmy 25-22, a cały mecz 2-0 wygrywając grupę A. W meczu o drugie miejsce toczył się wyrównany pojedynek i dopiero w tie-breaku II LO Puławy pokonało IV LO Puławy.  Rywalizacja w grupach B i C rozpocznie się 27 lutego 2019 r. i dopiero wtedy poznamy przeciwników w wielkim finale.