MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM


Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkół Agrobiznesu
im. Macieja Rataja w Klementowicach

 

Klementowice 365, 24-170 Kurów
tel. 81 88-23-002 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

   

Szkoła podstawowa prowadzi nabór do klasy 6, 7 i 8

  • Nauka dwóch języków obcych (język angielski, język niemiecki) prowadzona jest w laboratoriach językowych,
  • Rozwijanie zainteresowań w ramach zajęć pozalekcyjnych (sks, zespół taneczny, przedmiotowe koła zainteresowań),
  • Wyrównywanie wiedzy,

 

Wniosek o przyjęcie do Szkoły podstawowej należy pobrać z naszej strony, wypełnić, podpisać i złożyć w sekretariacie ZSA

 

Załączniki:

Wniosek o przyjęcie do Szkoły Podstawowej.pdf
  Wniosek o przyjęcie do Szkoły Podstawowej - wersja word

 


Uczniom  zapewniamy wiele atrakcji w ramach całorocznej nauki (konkursy, zawody sportowe, udział w imprezach kulturalnych, wyjazdy do kina i teatru, dyskoteki, ogniska, wycieczki).

Prężnie w szkole działa SU. Uczniowie prowadzą Spółdzielnię Uczniowską i radiowęzeł. Organizują Tydzień młodzieży, szereg akcji charytatywnych, szkolną wigilię, dyskoteki, ogniska, wycieczki, spektakle profilaktyczne, akcję szczęśliwy numerek.

Szkoła posiada bogatą bazę dydaktyczną.

 

Posiadamy własną salę gimnastyczną i salę do ćwiczeń siłowych.

Biblioteka szkolna stanowi bogate zaplecze do pracy samokształceniowej uczniów i służy rozwojowi ich zainteresowań. Księgozbiór biblioteki gromadzony od 1938 r. liczy ponad 19 tys. woluminów.

Najlepsi uczniowie otrzymują stypendium za wyniki w nauce.

Miejsce w internacie dla wszystkich zainteresowanych. Dobrze wyposażone 2 i 3-osobowe pokoje, dzienna stawka wyżywienia 16 zł, czesne 75 zł w przypadku zamieszkiwanie 5 dni w tygodniu, 90 zł w przypadku zamieszkiwanie 7 dni w tygodniu.

Każda pracownia ma własny charakter i wystrój. Na terenie posesji szkolnej znajduje się park rekreacyjny oraz pełnowymiarowe boisko szkolne.

Każdego roku nasi uczniowie są wyróżniani otrzymując za wyniki w nauce stypendia Stowarzyszenia. Odnoszą również sukcesy w konkursach organizowanych przez różne organizacje i instytucje.

Możemy się szczycić sukcesami drużyny dziewcząt i chłopców w siatkówce i w tenisie stołowym.

Nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach polonistycznych, plastycznych i innych.

Swoje różnorodne zainteresowania uczniowie mogą realizować w zespole tańca ludowego, w zajęciach sportowych, kołach zainteresowań, godzinach konsultacji.