Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 LO » 2 LO » 3 a Gimnazjum » 3 at » 3 b Gimnazjum » 7 SzP » 8 SzP

Plany nauczycieli

» Banaszek P. » Baryłka A. » Bernat M. » Chojnacka T. » Dzięsław M. » Franków K. » Grykałowska J. » Grzegorczyk K. » Jarzynka A. » Kuśmirska E. » Lachowska J. » Manista J. » Martyniak P. » Migdal K. » Paluch J. » Partycki P. » Pietrzak J. » Purtak M. » Rostkowska M. » Saran M. » Szczepaniak W. » Szczur J. » Tarkowska B. » Turkowska M. » Turkowski Z. » Urbanek M. » Wąsik G. » Witkowska M. » Witkowski W.

Plany różnych dzienników

» Dziennik zajęć korekcyjno-kompensacyjnych » pozalekcyjne zajęcia plastyczne » Zajęcia dydaktyczno-wyrównanwcze » Zajęcia sportowe

Klasa 1 LO - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Geografia
1 LO - Kuśmirska E. (3)
Biologia
1 LO - Grykałowska J. (4)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 LO - Banaszek P. (8)
Historia
1 LO - Witkowski W. (9)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (WF)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (Siłownia)
2 08:25-09:10 Język niemiecki
1 LO - Purtak M. (4)
Język angielski
1 LO - Migdal K. (8)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (WF)
Język polski
1 LO - Witkowska M. (1)
Język angielski
1 LO - Migdal K. (8)
3 09:15-10:00 Język angielski
1 LO - Migdal K. (8)
Religia
1 LO - Manista J. (3)
Matematyka
1 LO - Turkowski Z. (2)
Język polski
1 LO - Witkowska M. (1)
Język polski
1 LO - Witkowska M. (1)
4 10:05-10:50 Religia
1 LO - Manista J. (3)
Historia
1 LO - Witkowski W. (8)
Fizyka
1 LO - Dzięsław M. (3)
Język angielski
1 LO - Migdal K. (4)
Podstawy przedsiębiorczości
1 LO - Wąsik G. (Symulacyna)
5 11:10-11:55 Zajęcia z wychowawcą
1 LO - Migdal K. (8)
Wiedza o społeczeństwie
1 LO - Kuśmirska E. (8)
Język polski
1 LO - Witkowska M. (1)
Matematyka
1 LO - Turkowski Z. (1)
Podstawy przedsiębiorczości
1 LO - Wąsik G. (Symulacyna)
6 12:00-12:45 Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (WF)
Matematyka
1 LO - Turkowski Z. (2)
Informatyka
1 LO - Szczepaniak W. (K1)
Język niemiecki
1 LO - Purtak M. (2)
Matematyka
1 LO r_mat - Turkowski Z. (3)
Język polski
1 LO r_pol - Witkowska M. (Symulacyna)
7 12:50-13:35 Chemia
1 LO - Dzięsław M. (3)
Wiedza o kulturze
1 LO - Szczepaniak W. (K1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
8 13:45-14:30 Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (2)
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Klasa 2 LO - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język niemiecki
2 LO - Purtak M. (4)
Matematyka
2 LO - Grzegorczyk K. (2)
Matematyka
2 LO - Grzegorczyk K. (2)
Matematyka
2 LO r_mat - Grzegorczyk K. (2)
Język polski
2 LO r_pol - Witkowska M. (4)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (WF)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (Siłownia)
2 08:25-09:10 Geografia
2 LO - Kuśmirska E. (3)
Religia
2 LO - Manista J. (4)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (WF)
Język angielski
2 LO - Migdal K. (8)
Matematyka
2 LO r_mat - Grzegorczyk K. (2)
Język polski
2 LO r_pol - Witkowska M. (1)
3 09:15-10:00 Geografia
2 LO - Kuśmirska E. (3)
Geografia
2 LO - Kuśmirska E. (1)
Matematyka
2 LO r_mat - Grzegorczyk K. (3)
Język polski
2 LO r_pol - Witkowska M. (Symulacyna)
Język angielski
2 LO - Migdal K. (8)
Język angielski
2 LO - Migdal K. (8)
4 10:05-10:50 Zajęcia z wychowawcą
2 LO - Kuśmirska E. (9)
Geografia
2 LO - Kuśmirska E. (1)
Geografia
2 LO - Kuśmirska E. (2)
Matematyka
2 LO - Grzegorczyk K. (2)
Język polski
2 LO - Witkowska M. (1)
5 11:10-11:55 Religia
2 LO - Manista J. (3)
Historia i społeczeństwo
2 LO - Witkowski W. (9)
Historia i społeczeństwo
2 LO - Witkowski W. (9)
Historia i społeczeństwo
2 LO - Witkowski W. (9)
Język niemiecki
2 LO - Purtak M. (8)
6 12:00-12:45 Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (WF)
Język angielski
2 LO - Migdal K. (8)
Język polski
2 LO - Witkowska M. (8)
Język polski
2 LO - Witkowska M. (1)
Matematyka
2 LO - Grzegorczyk K. (2)
7 12:50-13:35 Język angielski
2 LO - Migdal K. (8)
Język angielski
2 LO - Migdal K. (8)
Język polski
2 LO - Witkowska M. (8)
Język polski
2 LO - Witkowska M. (1)
8 13:45-14:30
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Klasa 3 a Gimnazjum - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Historia
3 a Gimnazjum - Witkowski W. (1)
Religia
3 3a Gimnazjum Rk 3b Gimnazjum Rk - Manista J. (9)
Geografia
3 a Gimnazjum - Saran M. (4)
Język polski
3 a Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.1 - Franków K. (3)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.2 - Migdal K. (8)
2 08:25-09:10 Język polski
3 a Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Matematyka
3 a Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
Wiedza o społeczeństwie
3 a Gimnazjum - Kuśmirska E. (1)
Fizyka
3 a Gimnazjum - Dzięsław M. (3)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (Siłownia)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.2 - Purtak M. (9)
3 09:15-10:00 Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (WF)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.2 - Purtak M. (4)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (WF)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.2 - Migdal K. (8)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.1 - Purtak M. (8)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (WF)
Matematyka
3 a Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
Plastyka
3 a Gimnazjum - Baryłka A. (4)
4 10:05-10:50 Edukacja dla bezpieczeństwa
3 a Gimnazjum - Banaszek P. (4)
Biologia
3 a Gimnazjum - Grykałowska J. (4)
Zajęcia techniczne
3 a Gimnazjum - Szczepaniak W. (4)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.1 - Franków K. (8)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (Siłownia)
Język polski
3 a Gimnazjum - Pietrzak J. (2)
5 11:10-11:55 Język angielski
3 a Gimnazjum gr.1 - Franków K. (4)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (WF)
Język polski
3 a Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Matematyka
3 a Gimnazjum - Grzegorczyk K. (3)
Chemia
3 a Gimnazjum - Dzięsław M. (3)
Matematyka
3 a Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
6 12:00-12:45 Religia
3 3a Gimnazjum Rk 3b Gimnazjum Rk - Manista J. (3)
Język polski
3 a Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Historia
3 a Gimnazjum - Witkowski W. (4)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (Siłownia)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.2 - Migdal K. (4)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.1 - Purtak M. (8)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (Siłownia)
7 12:50-13:35 Chemia
3 a Gimnazjum - Dzięsław M. (3)
Zajęcia z wychowawcą
3 a Gimnazjum - Witkowski W. (4)
Zajęcia artystyczne
3 a Gimnazjum - Baryłka A. (4)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
8 13:45-14:30 Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (2)
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Klasa 3 at - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język polski
3 at - Bernat M. (10)
Mechanizacja rolnictwa - zajęcia praktyczne
3 at - Paluch J. (3)
Działalność gospodarcza w agrobiznesie
3 at - Lachowska J. (10)
Język angielski
3 at - Franków K. (10)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (WF)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (Siłownia)
2 08:25-09:10 Język polski
3 at - Bernat M. (10)
Działalność gospodarcza w agrobiznesie
3 at - Lachowska J. (3)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (WF)
Język angielski
3 at - Franków K. (10)
Język angielski
3 at - Franków K. (10)
3 09:15-10:00 Język angielski w agrobiznesie
3 at - Franków K. (10)
Organizacja przedsiębiorstwa agrobiznesowego
3 at - Lachowska J. (10)
Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne
3 at - Lachowska J. (10)
Język angielski w agrobiznesie
3 at - Franków K. (10)
Obsługa informatyczo-ekonomiczna
3 at - Chojnacka T. (10)
4 10:05-10:50 Język angielski
3 at - Franków K. (10)
Religia
3 at - Manista J. (10)
Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne
3 at - Lachowska J. (10)
Historia i społeczeństwo
3 at - Witkowski W. (10)
Rachunkowość w agrobiznesie
3 at - Chojnacka T. (10)
5 11:10-11:55 Geografia
3 at - Saran M. (10)
Planowanie przetwórstwa spożywczego
3 at - Lachowska J. (10)
Matematyka
3 at - Turkowski Z. (2)
Język niemiecki
3 at - Purtak M. (10)
Rachunkowość w agrobiznesie
3 at - Chojnacka T. (10)
6 12:00-12:45 Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł - Banaszek P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz - Jarzynka A. (WF)
Podstawy przetwórstwa spożywczego
3 at - Lachowska J. (10)
Geografia
3 at - Saran M. (9)
Matematyka
3 at - Turkowski Z. (10)
Ekonomika agrobiznesu
3 at - Wąsik G. (10)
7 12:50-13:35 Religia
3 at - Manista J. (3)
Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne
3 at - Grykałowska J. (4)
Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne
3 at - Grykałowska J. (10)
Zajęcia z wychowawcą
3 at - Purtak M. (8)
Ekonomika agrobiznesu
3 at - Wąsik G. (10)
8 13:45-14:30 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne
3 at - Grykałowska J. (10)
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Klasa 3 b Gimnazjum - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język angielski
3 b Gimnazjum gr.1 - Franków K. (8)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (WF)
Religia
3 3a Gimnazjum Rk 3b Gimnazjum Rk - Manista J. (9)
Wiedza o społeczeństwie
3 b Gimnazjum - Kuśmirska E. (9)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (Siłownia)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.2 - Migdal K. (8)
Matematyka
3 b Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
2 08:25-09:10 Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (WF)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.2 - Migdal K. (2)
Historia
3 b Gimnazjum - Witkowski W. (9)
Matematyka
3 b Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
Matematyka
3 b Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 b Gimnazjum - Banaszek P. (3)
3 09:15-10:00 Geografia
3 b Gimnazjum - Saran M. (2)
Matematyka
3 b Gimnazjum - Grzegorczyk K. (2)
Język polski
3 b Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Historia
3 b Gimnazjum - Witkowski W. (9)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.1 - Franków K. (3)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.2 - Purtak M. (9)
4 10:05-10:50 Język polski
3 b Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Język polski
3 b Gimnazjum - Pietrzak J. (9)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (WF)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.2 - Purtak M. (8)
Język polski
3 b Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 - Jarzynka A. (Siłownia)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.2 - Migdal K. (8)
5 11:10-11:55 Język polski
3 b Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Fizyka
3 b Gimnazjum - Dzięsław M. (3)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.1 - Purtak M. (8)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (WF)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.1 - Franków K. (8)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (Siłownia)
Zajęcia artystyczne
3 b Gimnazjum - Baryłka A. (4)
6 12:00-12:45 Religia
3 3a Gimnazjum Rk 3b Gimnazjum Rk - Manista J. (3)
Biologia
3 b Gimnazjum - Grykałowska J. (4)
Chemia
3 b Gimnazjum - Dzięsław M. (3)
Chemia
3 b Gimnazjum - Dzięsław M. (3)
Plastyka
3 b Gimnazjum - Baryłka A. (4)
7 12:50-13:35 Zajęcia z wychowawcą
3 b Gimnazjum - Pietrzak J. (1)
Zajęcia techniczne
3 b Gimnazjum - Szczepaniak W. (9)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.1 - Purtak M. (8)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 - Jarzynka A. (Siłownia)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
8 13:45-14:30 Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (2)
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Klasa 7 SzP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Religia
7 7 SzP Rk 8 SzP Rk - Manista J. (9)
Wychowanie fizyczne
7 SzP - Partycki P. (Siłownia)
Język niemiecki
7 SzP - Purtak M. (1)
Wychowanie fizyczne
7 SzP - Partycki P. (WF)
Język niemiecki
7 SzP - Purtak M. (9)
2 08:25-09:10 Wychowanie fizyczne
7 SzP - Partycki P. (Siłownia)
Język polski
7 SzP - Pietrzak J. (1)
Chemia
7 SzP - Dzięsław M. (3)
Biologia
7 SzP - Grykałowska J. (4)
Wychowanie fizyczne
7 SzP - Partycki P. (WF)
3 09:15-10:00 Historia
7 SzP - Witkowski W. (9)
Biologia
7 SzP - Grykałowska J. (4)
Geografia
7 SzP - Saran M. (9)
Fizyka
7 SzP - Dzięsław M. (3)
Zajęcia z wychowawcą
7 SzP - Partycki P. (Symulacyna)
4 10:05-10:50 Język angielski
7 SzP - Migdal K. (2)
Język angielski
7 SzP - Migdal K. (2)
Język polski
7 SzP - Pietrzak J. (1)
Matematyka
7 SzP - Turkowska M. (9)
Plastyka
7 SzP - Baryłka A. (4)
5 11:10-11:55 Matematyka
7 SzP - Turkowska M. (2)
Matematyka
7 SzP - Turkowska M. (2)
Informatyka
7 SzP - Szczepaniak W. (K1)
Język angielski
7 SzP - Migdal K. (4)
Język polski
7 SzP - Pietrzak J. (1)
6 12:00-12:45 Geografia
7 SzP - Saran M. (4)
Fizyka
7 SzP - Dzięsław M. (3)
Matematyka
7 SzP - Turkowska M. (2)
Historia
7 SzP - Witkowski W. (9)
Język polski
7 SzP - Pietrzak J. (1)
7 12:50-13:35 Język polski
7 SzP - Pietrzak J. (1)
Religia
7 7 SzP Rk 8 SzP Rk - Manista J. (9)
Muzyka
7 SzP - Urbanek M. (1)
Chemia
7 SzP - Dzięsław M. (3)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
8 13:45-14:30 Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (2)
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Klasa 8 SzP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Religia
7 7 SzP Rk 8 SzP Rk - Manista J. (9)
Język polski
8 SzP - Pietrzak J. (1)
Chemia
8 SzP - Dzięsław M. (3)
Chemia
8 SzP - Dzięsław M. (3)
Język polski
8 SzP - Pietrzak J. (4)
2 08:25-09:10 Język angielski
8 SzP 1. Grupa - Rostkowska M. (9)
Język angielski
8 SzP 2. Grupa - Franków K. (8)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa - Jarzynka A. (WF)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa - Partycki P. (Siłownia)
Język angielski
8 SzP 1. Grupa - Rostkowska M. (4)
Język niemiecki
8 SzP 2. Grupa - Purtak M. (8)
Język polski
8 SzP - Pietrzak J. (9)
Język polski
8 SzP - Pietrzak J. (4)
3 09:15-10:00 Język polski
8 SzP - Pietrzak J. (1)
Historia
8 SzP - Witkowski W. (9)
Język angielski
8 SzP 1. Grupa - Rostkowska M. (4)
Informatyka
8 SzP 2. Grupa - Szczepaniak W. (K1)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa - Jarzynka A. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa - Partycki P. (WF)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 SzP - Banaszek P. (2)
4 10:05-10:50 Język niemiecki
8 SzP 1. Grupa - Purtak M. (8)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa - Partycki P. (Siłownia)
Fizyka
8 SzP - Dzięsław M. (3)
Geografia
8 SzP - Saran M. (9)
Fizyka
8 SzP - Dzięsław M. (3)
Język niemiecki
8 SzP 1. Grupa - Purtak M. (9)
Język angielski
8 SzP 2. Grupa - Franków K. (3)
5 11:10-11:55 Wiedza o społeczeństwie
8 SzP - Kuśmirska E. (9)
Biologia
8 SzP - Grykałowska J. (4)
Zajęcia z wychowawcą
8 SzP - Saran M. (4)
Matematyka
8 SzP - Turkowska M. (2)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa - Jarzynka A. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa - Partycki P. (WF)
6 12:00-12:45 Matematyka
8 SzP - Turkowska M. (2)
Matematyka
8 SzP - Turkowska M. (9)
Wiedza o społeczeństwie
8 SzP - Kuśmirska E. (1)
Informatyka
8 SzP 1. Grupa - Szczepaniak W. (K1)
Język angielski
8 SzP 2. Grupa - Franków K. (8)
Zajęcia pozalekcyjne wiedzy
8 SzP - Partycki P. (9)
7 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa - Jarzynka A. (WF)
Język niemiecki
8 SzP 2. Grupa - Purtak M. (2)
Religia
7 7 SzP Rk 8 SzP Rk - Manista J. (9)
Matematyka
8 SzP - Turkowska M. (2)
Historia
8 SzP - Witkowski W. (9)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
8 13:45-14:30 Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (1)
Zajęcia rewalidacyjne
8 Zajęcia rewalidacyjne - Urbanek M. (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców - Pietrzak J. (2)
9 14:35-15:20
10 15:25-16:10
11 16:45-17:30
12 17:35-18:20
13 18:25-19:10
14 19:15-20:00

Nauczyciel Banaszek Przemysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 LO (8)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł (WF)
2 08:25-09:10 Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł (Siłownia)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 b Gimnazjum (3)
3 09:15-10:00 Edukacja dla bezpieczeństwa
8 SzP (2)
4 10:05-10:50 Edukacja dla bezpieczeństwa
3 a Gimnazjum (4)
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45 Wychowanie fizyczne
1 1LO Chł 2LO Chł 3at Chł (Siłownia)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Baryłka Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00 Plastyka
3 a Gimnazjum (4)
4 10:05-10:50 Plastyka
7 SzP (4)
5 11:10-11:55 Zajęcia artystyczne
3 b Gimnazjum (4)
6 12:00-12:45 Plastyka
3 b Gimnazjum (4)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Zajęcia artystyczne
3 a Gimnazjum (4)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Bernat Martyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język polski
3 at (10)
2 08:25-09:10 Język polski
3 at (10)
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Chojnacka Teresa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00 Obsługa informatyczo-ekonomiczna
3 at (10)
4 10:05-10:50 Rachunkowość w agrobiznesie
3 at (10)
5 11:10-11:55 Rachunkowość w agrobiznesie
3 at (10)
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Dzięsław Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Chemia
8 SzP (3)
Chemia
8 SzP (3)
2 08:25-09:10 Chemia
7 SzP (3)
Fizyka
3 a Gimnazjum (3)
3 09:15-10:00 Fizyka
7 SzP (3)
4 10:05-10:50 Fizyka
8 SzP (3)
Fizyka
1 LO (3)
Fizyka
8 SzP (3)
5 11:10-11:55 Fizyka
3 b Gimnazjum (3)
Chemia
3 a Gimnazjum (3)
6 12:00-12:45 Fizyka
7 SzP (3)
Chemia
3 b Gimnazjum (3)
Chemia
3 b Gimnazjum (3)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Chemia
3 a Gimnazjum (3)
Chemia
1 LO (3)
Chemia
7 SzP (3)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Franków Kazimierz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język angielski
3 b Gimnazjum gr.1 (8)
Język angielski
3 at (10)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.1 (3)
2 08:25-09:10 Język angielski
8 SzP 2. Grupa (8)
Język angielski
3 at (10)
Język angielski
3 at (10)
3 09:15-10:00 Język angielski w agrobiznesie
3 at (10)
Język angielski w agrobiznesie
3 at (10)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.1 (3)
4 10:05-10:50 Język angielski
3 at (10)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.1 (8)
Język angielski
8 SzP 2. Grupa (3)
5 11:10-11:55 Język angielski
3 a Gimnazjum gr.1 (4)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.1 (8)
6 12:00-12:45 Język angielski
8 SzP 2. Grupa (8)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Grykałowska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Biologia
1 LO (4)
2 08:25-09:10 Biologia
7 SzP (4)
3 09:15-10:00 Biologia
7 SzP (4)
4 10:05-10:50 Biologia
3 a Gimnazjum (4)
5 11:10-11:55 Biologia
8 SzP (4)
6 12:00-12:45 Biologia
3 b Gimnazjum (4)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne
3 at (4)
Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne
3 at (10)
9 13:45-14:30 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne
3 at (10)
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Grzegorczyk Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Matematyka
2 LO (2)
Matematyka
2 LO (2)
Matematyka
2 LO r_mat (2)
Matematyka
3 b Gimnazjum (2)
2 08:25-09:10 Matematyka
3 a Gimnazjum (2)
Matematyka
3 b Gimnazjum (2)
Matematyka
3 b Gimnazjum (2)
Matematyka
2 LO r_mat (2)
3 09:15-10:00 Matematyka
3 b Gimnazjum (2)
Matematyka
2 LO r_mat (3)
Matematyka
3 a Gimnazjum (2)
4 10:05-10:50 Matematyka
2 LO (2)
5 11:10-11:55 Matematyka
3 a Gimnazjum (3)
Matematyka
3 a Gimnazjum (2)
6 12:00-12:45 Matematyka
2 LO (2)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Jarzynka Andrzej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 (WF)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz (Siłownia)
2 08:25-09:10 Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 (WF)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa (WF)
Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz (WF)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 (Siłownia)
3 09:15-10:00 Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 (WF)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 (WF)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 (WF)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa (Siłownia)
4 10:05-10:50 Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 (WF)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.1 (Siłownia)
5 11:10-11:55 Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 (WF)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 (WF)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa (Siłownia)
6 12:00-12:45 Wychowanie fizyczne
1 1LO Dz 2LO Dz 3at Dz (WF)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.1 (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
3 a Gimnazjum gr.2 (Siłownia)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
8 SzP 1. Grupa (WF)
Wychowanie fizyczne
3 b Gimnazjum gr.2 (Siłownia)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Kuśmirska Edyta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Geografia
1 LO (3)
Wiedza o społeczeństwie
3 b Gimnazjum (9)
2 08:25-09:10 Geografia
2 LO (3)
Wiedza o społeczeństwie
3 a Gimnazjum (1)
3 09:15-10:00 Geografia
2 LO (3)
Geografia
2 LO (1)
4 10:05-10:50 Zajęcia z wychowawcą
2 LO (9)
Geografia
2 LO (1)
Geografia
2 LO (2)
5 11:10-11:55 Wiedza o społeczeństwie
8 SzP (9)
Wiedza o społeczeństwie
1 LO (8)
6 12:00-12:45 Wiedza o społeczeństwie
8 SzP (1)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Lachowska Janina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Działalność gospodarcza w agrobiznesie
3 at (10)
2 08:25-09:10 Działalność gospodarcza w agrobiznesie
3 at (3)
3 09:15-10:00 Organizacja przedsiębiorstwa agrobiznesowego
3 at (10)
Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne
3 at (10)
4 10:05-10:50 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne
3 at (10)
5 11:10-11:55 Planowanie przetwórstwa spożywczego
3 at (10)
6 12:00-12:45 Podstawy przetwórstwa spożywczego
3 at (10)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Manista Jan - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Religia
7 7 SzP Rk 8 SzP Rk (9)
Religia
3 3a Gimnazjum Rk 3b Gimnazjum Rk (9)
2 08:25-09:10 Religia
2 LO (4)
3 09:15-10:00 Religia
1 LO (3)
4 10:05-10:50 Religia
1 LO (3)
Religia
3 at (10)
5 11:10-11:55 Religia
2 LO (3)
6 12:00-12:45 Religia
3 3a Gimnazjum Rk 3b Gimnazjum Rk (3)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Religia
3 at (3)
Religia
7 7 SzP Rk 8 SzP Rk (9)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Martyniak Przemysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Migdal Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język angielski
3 b Gimnazjum gr.2 (8)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.2 (8)
2 08:25-09:10 Język angielski
3 b Gimnazjum gr.2 (2)
Język angielski
1 LO (8)
Język angielski
2 LO (8)
Język angielski
1 LO (8)
3 09:15-10:00 Język angielski
1 LO (8)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.2 (8)
Język angielski
2 LO (8)
Język angielski
2 LO (8)
4 10:05-10:50 Język angielski
7 SzP (2)
Język angielski
7 SzP (2)
Język angielski
1 LO (4)
Język angielski
3 b Gimnazjum gr.2 (8)
5 11:10-11:55 Zajęcia z wychowawcą
1 LO (8)
Język angielski
7 SzP (4)
6 12:00-12:45 Język angielski
2 LO (8)
Język angielski
3 a Gimnazjum gr.2 (4)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Język angielski
2 LO (8)
Język angielski
2 LO (8)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Paluch Jerzy - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Mechanizacja rolnictwa - zajęcia praktyczne
3 at (3)
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Partycki Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Wychowanie fizyczne
7 SzP (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
7 SzP (WF)
2 08:25-09:10 Wychowanie fizyczne
7 SzP (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
7 SzP (WF)
3 09:15-10:00 Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa (WF)
Zajęcia z wychowawcą
7 SzP (Symulacyna)
4 10:05-10:50 Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa (Siłownia)
5 11:10-11:55 Wychowanie fizyczne
8 SzP 2. Grupa (WF)
6 12:00-12:45 Zajęcia pozalekcyjne wiedzy
8 SzP (9)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Pietrzak Jadwiga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język polski
8 SzP (1)
Język polski
3 a Gimnazjum (1)
Język polski
8 SzP (4)
2 08:25-09:10 Język polski
3 a Gimnazjum (1)
Język polski
7 SzP (1)
Język polski
8 SzP (9)
Język polski
8 SzP (4)
3 09:15-10:00 Język polski
8 SzP (1)
Język polski
3 b Gimnazjum (1)
4 10:05-10:50 Język polski
3 b Gimnazjum (1)
Język polski
3 b Gimnazjum (9)
Język polski
7 SzP (1)
Język polski
3 b Gimnazjum (1)
Język polski
3 a Gimnazjum (2)
5 11:10-11:55 Język polski
3 b Gimnazjum (1)
Język polski
3 a Gimnazjum (1)
Język polski
7 SzP (1)
6 12:00-12:45 Język polski
3 a Gimnazjum (1)
Język polski
7 SzP (1)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Język polski
7 SzP (1)
Zajęcia z wychowawcą
3 b Gimnazjum (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców (1)
9 13:45-14:30 Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców (1)
Język polski dla obcokrajowców
obcokrajowcy J polski dla obcokrajowców (2)
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Purtak Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język niemiecki
2 LO (4)
Język niemiecki
7 SzP (1)
Język niemiecki
7 SzP (9)
2 08:25-09:10 Język niemiecki
1 LO (4)
Język niemiecki
8 SzP 2. Grupa (8)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.2 (9)
3 09:15-10:00 Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.2 (4)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.1 (8)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.2 (9)
4 10:05-10:50 Język niemiecki
8 SzP 1. Grupa (8)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.2 (8)
Język niemiecki
8 SzP 1. Grupa (9)
5 11:10-11:55 Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.1 (8)
Język niemiecki
3 at (10)
Język niemiecki
2 LO (8)
6 12:00-12:45 Język niemiecki
1 LO (2)
Język niemiecki
3 a Gimnazjum gr.1 (8)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Język niemiecki
8 SzP 2. Grupa (2)
Zajęcia z wychowawcą
3 at (8)
Język niemiecki
3 b Gimnazjum gr.1 (8)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Rostkowska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10 Język angielski
8 SzP 1. Grupa (9)
Język angielski
8 SzP 1. Grupa (4)
3 09:15-10:00 Język angielski
8 SzP 1. Grupa (4)
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Saran Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Geografia
3 a Gimnazjum (4)
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00 Geografia
3 b Gimnazjum (2)
Geografia
7 SzP (9)
4 10:05-10:50 Geografia
8 SzP (9)
5 11:10-11:55 Geografia
3 at (10)
Zajęcia z wychowawcą
8 SzP (4)
6 12:00-12:45 Geografia
7 SzP (4)
Geografia
3 at (9)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Szczepaniak Wiktor - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00 Informatyka
8 SzP 2. Grupa (K1)
4 10:05-10:50 Zajęcia techniczne
3 a Gimnazjum (4)
5 11:10-11:55 Informatyka
7 SzP (K1)
6 12:00-12:45 Informatyka
1 LO (K1)
Informatyka
8 SzP 1. Grupa (K1)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Zajęcia techniczne
3 b Gimnazjum (9)
Wiedza o kulturze
1 LO (K1)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Szczur Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00 Religia
7 P8 (1)
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50 Religia
7 P8 (1)
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05 Religia
3 P3 (1)
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55 Religia
3 P3 (1)
20 19:15-20:00

Nauczyciel Tarkowska Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Turkowska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50 Matematyka
7 SzP (9)
5 11:10-11:55 Matematyka
7 SzP (2)
Matematyka
7 SzP (2)
Matematyka
8 SzP (2)
6 12:00-12:45 Matematyka
8 SzP (2)
Matematyka
8 SzP (9)
Matematyka
7 SzP (2)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Matematyka
8 SzP (2)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Turkowski Zbigniew - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00 Matematyka
1 LO (2)
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55 Matematyka
3 at (2)
Matematyka
1 LO (1)
6 12:00-12:45 Matematyka
1 LO (2)
Matematyka
3 at (10)
Matematyka
1 LO r_mat (3)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Urbanek Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50
5 11:10-11:55
6 12:00-12:45
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Muzyka
7 SzP (1)
9 13:45-14:30 Zajęcia rewalidacyjne
8 Zajęcia rewalidacyjne (1)
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50 Zajęcia rewalidacyjne
8 Zajęcia rewalidacyjne (1)
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Wąsik Grażyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20
2 08:25-09:10
3 09:15-10:00
4 10:05-10:50 Podstawy przedsiębiorczości
1 LO (Symulacyna)
5 11:10-11:55 Podstawy przedsiębiorczości
1 LO (Symulacyna)
6 12:00-12:45 Ekonomika agrobiznesu
3 at (10)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Ekonomika agrobiznesu
3 at (10)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Witkowska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Język polski
2 LO r_pol (4)
2 08:25-09:10 Język polski
1 LO (1)
Język polski
2 LO r_pol (1)
3 09:15-10:00 Język polski
2 LO r_pol (Symulacyna)
Język polski
1 LO (1)
Język polski
1 LO (1)
4 10:05-10:50 Język polski
2 LO (1)
5 11:10-11:55 Język polski
1 LO (1)
6 12:00-12:45 Język polski
2 LO (8)
Język polski
2 LO (1)
Język polski
1 LO r_pol (Symulacyna)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Język polski
2 LO (8)
Język polski
2 LO (1)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Nauczyciel Witkowski Wojciech - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:35-08:20 Historia
3 a Gimnazjum (1)
Historia
1 LO (9)
2 08:25-09:10 Historia
3 b Gimnazjum (9)
3 09:15-10:00 Historia
7 SzP (9)
Historia
8 SzP (9)
Historia
3 b Gimnazjum (9)
4 10:05-10:50 Historia
1 LO (8)
Historia i społeczeństwo
3 at (10)
5 11:10-11:55 Historia i społeczeństwo
2 LO (9)
Historia i społeczeństwo
2 LO (9)
Historia i społeczeństwo
2 LO (9)
6 12:00-12:45 Historia
3 a Gimnazjum (4)
Historia
7 SzP (9)
7 12:40-13:40
8 12:50-13:35 Zajęcia z wychowawcą
3 a Gimnazjum (4)
Historia
8 SzP (9)
9 13:45-14:30
10 14:35-15:20
11 14:50-15:50
12 15:25-16:10
13 16:15-17:00
14 16:45-17:30
15 17:05-17:50
16 17:35-18:20
17 18:20-19:05
18 18:25-19:10
19 19:10-19:55
20 19:15-20:00

Dziennik Dziennik zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:40-14:25
Zajęcia rewalidacyjno-kompensacyjne
Franków K. (7)

Dziennik pozalekcyjne zajęcia plastyczne - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota

Dziennik Zajęcia sportowe - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.